Jedna niedziela z życia

Zupa na Plantach jest przestrzenią, którą trudno opisać słowami, trudno dobrze opowiedzieć, czym ona jest, komuś kto nigdy na niej nie był. Czasem próbujemy, używając takich słów jak wrażliwość, uważność, solidarność, ale to wciąż niewystarczająco opisuje rzeczywistość naszych cotygodniowych spotkań.

Dziś możemy dać Wam coś, co pomoże Wam bardziej poczuć atmosferę naszych spotkań i to, co jest w nich najważniejsze. Jakub zrobił piękny, krótki film i jeszcze piękniej to wszystko poskładał. Pan Piotr mówi o Zupie i o bezdomności tak autentycznie i prosto, że serce zaczyna bić mocniej.

Oto jedna niedziela z życia Zupy na Plantach. Zapraszamy do naszego świata.

Ogromne podziękowania dla Pana Piotra – za narrację. Dla Jakub Słabek – za zdjęcia zdjęcia i montaż. I dla Robert Makłowicz za odwiedziny i wspólne gotowanie krupniku wschodniotyrolskiego.

Zupa na Plantach. Jedna niedziela z życia

Zupa na Plantach jest przestrzenią, którą trudno opisać słowami, trudno dobrze opowiedzieć, czym ona jest, komuś kto nigdy na niej nie był. Czasem próbujemy, używając takich słów jak wrażliwość, uważność, solidarność, ale to wciąż niewystarczająco opisuje rzeczywistość naszych cotygodniowych spotkań. Dziś możemy dać Wam coś, co pomoże Wam bardziej poczuć atmosferę naszych spotkań i to, co jest w nich najważniejsze. Jakub zrobił piękny krótki film i jeszcze piękniej to wszystko poskładał. Pan Piotr mówi o Zupie i o bezdomności tak autentycznie i prosto, że serce zaczyna bić mocniej. Oto jedna niedziela z życia Zupy na Plantach. Zapraszamy do naszego świata. Ogromne podziękowania dla Pana Piotra – za narrację. Dla Jakub Słabek – za zdjęcia zdjęcia i montaż. I dla Robert Makłowicz za odwiedziny i wspólne gotowanie krupniku wschodniotyrolskiego. ***Jeśli chcecie wesprzeć nasze działania, możecie:👉 przyjść w każdą niedzielę do Żywej Pracowni w Krakowie (ul. Celna 5, startujemy o godzinie 15:00), razem z nami ugotować zupę i razem z nami iść na spotkanie z bezdomnymi na Planty👉 wesprzeć nasze działania finansowo; dane do przekazania darowizny: Fundacja Zupa | Numer konta: 40 1600 1013 1878 1596 5000 0001 | Bank BGŻ BNP Paribas S.A. | Tytuł przelewu: Darowizna

Opublikowany przez Zupa na Plantach Sobota, 22 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *