Magazyn Ciepła pełny dobra!

Mimo dwóch lat działalności i doświadczania ogromnej ilości dobra, dalej zaskakuje nas, jak dużo ludzi dobrej woli zgłasza się do nas z chęcią i potrzebą pomocy osobom w kryzysie bezdomności.

Dostajemy jedzenie, ubrania, środki pieniężne i wsparcie w każdej innej postaci, które przekazujemy dalej.
Ciężko je wartościować, bo każde wsparcie jest nieocenione!
Sporo ludzi poświęca swój bezcenny czas, żeby kroić, gotować, porządkować Magazyn Ciepła, przyjmować i sortować ubrania.

Od samego początku stawiamy sobie za cel, o co nieustannie dba tzw. Ekipa Szafowa, żeby nasz Magazyn Ciepła był nie tylko pełny, ale żeby był wypełniony ubraniami, które są odpowiedniej jakości, które każdy z nas chciałby nosić!

Magazyn otrzymuje wsparcie z wielu źródeł. Często robicie porządki w swoich szafach i dzielicie się z naszymi znajomymi z Plant dobrej jakości ubraniami, które pozwalają przeżyć kolejny dzień.

Tak jak ciężko wyrazić wdzięczność tym często anonimowym darczyńcom, tak niesamowity podziw budzą Ci, którzy wspierają nas regularnie, nie licząc na nic w zamian.

Do tej grupy zaliczają się dobrzy ludzie z Many Mornings, którzy wysłali nam po raz kolejny pokaźny transport skarpetek.
Na pierwszy rzut oka, nie brzmi to spektakularnie, co?

Ale każdy, kto uczestniczył w niedzielnym kompletowaniu paczek, wie, że skarpetki to materiał pierwszej potrzeby, niemal każda paczka
zawiera skarpety!

I tak jak poprzedniej zimy wielu ludziom było ciepło w stopy dzięki skarpetkom od Many Mornings, tak i w najbliższych mroźnych miesiącach, skarpetki od nich sprawią, że życie na ulicy będzie nieco bardziej znośne.

Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *