4. urodziny Zupy na Plantach

Każdy kolejny rok naszych Zupowych działań utwierdza nas w przekonaniu, że Zupa na Plantach to przede wszystkim LUDZIE, którzy ją tworzą. Każda z osób dzieli się w jakiś sposób częścią siebie – czasem, pomysłem, inicjatywą, pieniędzmi, rzeczami, talentem. Ale właśnie suma tych wszystkich ‘składników’ nadaje Zupie wyjątkowy smak – DOBRA.

W tym urodzinowym czasie chcemy podziękować także Wam wszystkim za to, że jesteście z nami, za to, że nas wspieracie – ciepłym słowem, zaangażowaniem w wolontariat, opowiadaniem o nas swoim znajomym, udziałem w naszych szalonych akcjach oraz zbiórkach i darowiznami. I w ogóle za całe dobro, które od Was otrzymujemy!

Specjalnie dla Was (a może jednak Nas!) wszystkich, Zbyszek i Tomek – nasi dobrzy i wszechstronnie uzdolnieni znajomi z doświadczeniem bezdomności – przygotowali ręcznie pisane podziękowania.

Nasze urodziny świętowaliśmy cały tydzień, dlatego w trakcie wtorkowego i czwartkowego wyjazdu na pustostany – poza tradycyjnymi paczkami ze wsparciem – każdemu wręczyliśmy termos z mega pysznym gorącym naparem owocowym przygotowanym przez naszego wolontariusza Zbyszka i kawałek ciasta upieczonego przez Paulinę, która niedawno do nas napisała, że chciałaby się dzielić swoimi kulinarnymi umiejętnościami z osobami w kryzysie.Zwracanie uwagi na takie małe rzeczy jest mega ważne. A uśmiechnięte oczy, które zobaczyliśmy u osób w kryzysie bezdomności, kiedy wręczaliśmy im te skromne podarunki – to jest po prostu bezcenne.

Dziękujemy, że od 4 lat tworzycie z nami Zupową Rodzinkę!