Zobaczcie, jak wygląda życie mieszkańców Zupowego Mieszkania

Czasami Wam o nich opowiadamy, pokazujemy małe obrazki, dziś chcemy zaprosić Was trochę głębiej i pokazać coś pięknego.

Paweł i Juraj jeszcze kilka miesięcy temu mieszkali na pustostanie i w namiocie. Są osobami w kryzysie bezdomności. Jednak od początku roku coś ważnego w ich życiu się zmieniło. Mają bezpieczne miejsca do spania, biorą udział w programie aktywizacji społecznej i zawodowej Zupowe Mieszkanie, są otoczeni profesjonalnym wsparciem ekspertów i instruktorów.

Zapraszamy Was na chwilę do ich mieszkania i rzeczywistości. Posłuchajcie o tym kim są, o procesie, który się w nich wydarza. I o małych marzeniach, które nadają wszystkiemu sens.

Zupa na Plantach nie otrzymuje żadnego wsparcia od państwa. Nasze działania są możliwe dzięki wsparciu naszych Darczyńców.

Jeśli chcesz nam przekazać swój 1%, dzięki któremu będziemy mogli spokojnie prowadzić i rozwijać program Zupowego Mieszkania i realizować inne projekty mądrego wsparcia dla osób w kryzysie bezdomności, zapisz sobie koniecznie nasz numer KRS: 0000 747 100.

A jeśli w tym roku przekazałeś już komuś swój 1%, a chcesz wesprzeć nasze działania darowizną, możesz to zrobić tutaj: https://zupanaplantach.pl/przekaz-darowizne/