Pomóż nam sfinansować wynajem mieszkań dla osób wychodzących z bezdomności

Aktualizacja: Dobrzy Ludzie, wspólnymi siłami udało nam się zebrać całą potrzebną kwotę. OGROMNIE dziękujemy każdej z 526 osób, które wsparły naszą zrzutkę! Jesteście najlepsze i najlepsi!

Zupowe Mieszkania to przestrzeń, w której dajemy osobom z doświadczeniem bezdomności szansę na nowe życie.

Nasz program to nie tylko zapewnienie bezpiecznego dachu nad głową, ale też kompleksowe wsparcie specjalistów: regularne działania pod okiem instruktorów aktywizacji w ŻyWej Pracowni, współpraca z asystentkami osób w kryzysie bezdomności i – w razie potrzeby – możliwość skorzystania z pomocy terapeutów, pracowników socjalnych, prawników i lekarzy.

Z pierwszym dniem sierpnia zaczynamy trzeci rok działania programu. Żeby móc stabilnie go kontynuować, musimy zabezpieczyć środki na jego prowadzenie. Uruchamiamy tę zrzutkę, żeby zebrać fundusze na pokrycie rocznych kosztów najmu dwóch mieszkań i opłaty mediów.

Zupę tworzymy wspólnie – zarówno wolontariusze, osoby doświadczające bezdomności, jak i nasi Darczyńcy. Dlatego po raz kolejny zapraszamy Wszystkich do działania. Zróbmy kolejny mały krok na drodze do chociaż trochę bardziej wrażliwego świata.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/5fjas2

W filmie zamieszczonym poniżej możecie poznać historie dwóch pierwszych uczestników programu:

Z całego serca dziękujemy za każde wsparcie!