1,5% dla Zupy na Plantach

Drodzy Darczyńcy, Wasze wsparcie jest dla nas nieocenione. Ponieważ nie dostajemy żadnego wsparcia ze środków publicznych, Zupowe działania nie byłyby możliwe gdyby nie Wasze zaufanie i hojność.

Dzięki Wam możemy prowadzić stabilne, regularne działania, planować nowe inicjatywy i tworzyć programy wspierające osoby w kryzysie bezdomności.

Dlatego ośmielamy się prosić o Wasze 1,5%. W imieniu swoim i osób w kryzysie, do których docieramy z pomocą.

Wystarczy wpisać nasz numer KRS w deklaracji podatkowej: 0000747100

lub skorzystać z programu do rozliczenia PIT z możliwością przekazania 1,5% Zupie na Plantach.

Z całego serca dziękujemy za zaufanie.

.

Poniżej zdjęcie z jednego z naszych cotygodniowych wyjazdów streetworkingowych w niemieszkalne miejsca Krakowa. W deszczu, mrozie, podczas dużych wiatrów i letnich upałów – nasi wolontariusze w każdym tygodniu jadą odwiedzić osoby w kryzysie bezdomności. Sprawdzamy jak się mają, czy nie potrzebują pomocy medycznej, wspieramy dobrym słowem i dzielimy się ciepłą zupą, herbatą i kanapkami przygotowanymi wspólnie w Żywej Pracowni chwilę wcześniej, a w razie wyjątkowych potrzeb odwiedzanych osób, także śpiworem, karimatą, bielizną czy odzieżą.

Tu można zapoznać się z naszym ostatnim raportem rocznym i zobaczyć, co dokładnie robimy dzięki Waszemu wsparciu.

.

fot. Przemysław kleczkowski

________

Zupa to przestrzeń spotkania z drugim człowiekiem – na Plantach, w miejscach niemieszkalnych Krakowa, w Żywej Pracowni, ale także online. Zapisz się do Zupowego newslettera, by razem z nami współtworzyć tę przestrzeń.

Nasze newslettery są wysyłane dzięki wparciu technologicznemu od FreshMail.