Bardzo cieszymy się, że chcesz zaangażować się w działania Zupy 🙂

Aktualnie wirus trochę miesza w naszych normalnych działaniach i uniemożliwia spotkania na Plantach. Ale! Działamy nieustannie, po prostu w innej formie spotkań bezpośrednich w miejscach niemieszkalnych, gdzie co tydzień dojeżdżamy z potrzebnymi produktami, jedzeniem, artykułami higienicznymi czy ciepłą zupą w zimne wieczory.

Propozycji zaangażowania się dla Wolontariuszy mamy obecnie kilka:

–  jeśli chcesz zaangażować się jednorazowo, albo wspomóc konkretne, czasem spontaniczne działanie dołącz do grupy:

https://www.facebook.com/groups/1291271370936171/

W 'normalnym' czasie, to właśnie tu umawiamy organizację spotkań niedzielnych i wspólnego gotowania. W okresie epidemii na tej grupie pojawiają się różne potrzeby Zupowe związane z bieżącymi działaniami wolontariuszy i Fundacji ZUPA. Możesz zaangażować się w konkretną akcję, w zależności od pasujących Ci godzin, terminów.

  • Druga grupa skupia działania związane z wyjazdami w miejsca niemieszkalne. Jeśli chcesz zaangażować się w organizację wyjazdów, które odbywają się we wtorki i czwartki wieczorami, dołącz do grupy:

https://www.facebook.com/groups/1520002374781073/

  • wolontariat kompetencyjny – może chciałabyś/ chciałbyś zaangażować się nie tylko czasem, ale i talentami, jakie posiadasz 🙂 Koniecznie daj znać, Zupa może tworzyć się i rozwijać właśnie dzięki ludziom i ich różnorodności, a biezących potrzeb przy różnych projektach Zupy na Plantach i fundacji ZUPA jest dużo. Kontakt: a.dziekan@zupanaplantach.pl