Współpraca z firmami

Epidemia koronawirusa przedłuża się, dlatego by móc prowadzić regularne wsparcie osób doświadczających bezdomności zapraszamy do współpracy także firmy. W ramach działalności społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) Waszej firmy możemy wspólnie zapewnić takie wsparcie potrzebującym – w czasie epidemii i nie tylko.

Proponujemy różne formy współpracy:

  1. Zaangażowanie pracowników poprzez organizację zbiórki pieniężnej. Z naszej strony pomożemy przygotować komunikację, bądź znaleźć najlepszy sposób na przeprowadzenie jej także online.
  2. Zorganizowanie wśród pracowników firmy zbiórki produktów, które są niezbędne w przekazywanych przez nas w czasie cotygodniowych wyjazdów streetworkingowych w miejsca niemieszkalne – jak trwała żywność, napoje, artykuły higieniczne, środki ochrony własnej.
  3. Przekazanie darowizny finansowej na cele statutowe Fundacji ZUPA związanych z prowadzeniem doraźnego wsparcia osób doświadczających bezdomności w czasie epidemii.
  4. Przekazanie bonów SODEXO, które umożliwiają nam zrobienie cotygodniowych zakupów produktów przekazywanych osobom potrzebującym w czasie wyjazdów.
  5. Jeśli Wasza firma jest producentem, bądź hurtownią możecie podzielić się Waszymi produktami w postaci darowizny rzeczowej, a my przekażemy je potrzebującym osobom w kryzysie bezdomności.
  6. Zrealizowanie własnego pomysłu na wsparcie osób doświadczających bezdomności we współpracy z Zupą na Plantach.

Jeśli Twoja firma zainteresowana jest współpracą, skontaktuj się z naszym pracownikiem: a.dziekan@zupanaplantach.pl,  tel. 507 629 352