Współpraca z firmami

Okres potrzebnej izolacji związany z epidemią koronawirusa przedłuża się, dlatego by móc prowadzić regularne wsparcie osób doświadczających bezdomności zapraszamy do współpracy także firmy. W ramach działalności CSR Waszej firmy możemy wspólnie zapewnić takie wsparcie potrzebującym – w czasie epidemii i nie tylko.

Proponujemy różne formy współpracy:

  1. Zaangażowanie pracowników poprzez organizację zbiórki pieniężnej. Z naszej strony pomożemy przygotować komunikację, bądź znaleźć najlepszy sposób na przeprowadzenie jej także online.
  2. Zorganizowanie wśród pracowników firmy zbiórki produktów, które są niezbędne w przekazywanych przez nas co tydzień paczkach – jak trwała żywność, napoje, artykuły higieniczne.
  3. Przekazanie darowizny finansowej na cele statutowe Fundacji ZUPA związanych z prowadzeniem doraźnego wsparcia osób doświadczających bezdomności w czasie epidemii.
  4. Przekazanie bonów SODEXO, które umożliwiają nam zrobienie cotygodniowych zakupów do paczek.
  5. Jeśli Wasza firma jest producentem któregoś z produktów, jaki co tydzień dołączany jest do paczek przekazywanych osobom w kryzysie bezdomności, możesz wesprzeć nas poprzez przekazanie darowizny rzeczowej Fundacji ZUPA.
  6. Istnieje możliwość sfinansowania jednego pełnego tygodnia naszych wyjazdów tj. pokrycia kosztów 200 paczek, które dotrą do osób doświadczających bezdomności.
  7. Zrealizowanie własnego pomysłu na wsparcie osób doświadczających bezdomności we współpracy z Zupą na Plantach.

Jeśli Twoja firma zainteresowana jest współpracą, skontaktuj się z naszym pracownikiem: a.dziekan@zupanaplantach.pl,  tel. 507 629 352

fot. Omar Marques